|  Služby |  Mošty

Koštuj mošt moravský!

Moštyjen jablka, nic víc

Neředěné, nefiltrované, nepřislazené

Lisování pouze z vybraných odrůd jablek pro 100% šťáv

1 l ovocné šťávy = cca 1,7 kg ovoce

Bez chemického
ošetření

Naše značka, naše rodina, naše jabloně

Jsme rodina pocházející z Moravy, ovšem usazená v krásných středních Čechách. Zatímco já jsem do našeho domova přinesla lásku k vínu, rod mého muže pocházející z malorolnické rodiny se už po několik generací věnuje zemědělství. V roce 1990 založil jeho bratr Miroslav Nesét ovocnářsko - zahradnickou firmu ve Veleboři v okrese Šumperk. Díky otci získal celoživotní vztah k půdě, hlavně pak k ovocnářství. Po revoluci v roce 1990 zrestituoval pozemky po svých rodičích a v počáteční fázi se věnoval hlavně pěstování rybízu. Po zakoupení dalších pozemků pěstitelský sortiment rozšířil o pěstování jahod, jabloní, broskví, třešní a švestek. V dnešní obhospodařuje 50 ha půdy. Využili jsme kvality a potenciálu našich jabloňových sadů a začali vyrábět mošt, který neobsahuje žádné konzervanty a jeho trvanlivost je založena pouze a výhradně pasterizací. Lisujeme pouze z vybraných odrůd jablek pro 100% šťáv s tím, že na 1l ovocné šťávy je spotřebováno cca 1,7 kg ovoce. 

Koštuj mošt moravský

Koštuj mošt moravský - Jablko

Koštuj mošt moravský - Jablko černý rybíz

Koštuj mošt moravský!

Ke skladování nám slouží moderní skladovací prostory na 460 tun z toho 270 tun formou ULO systému což zaručuje celoročně dobrou kvalitu ovoce. Před moštováním nám třídí ovoce optická třídička, která dokáže analyzovat 100 % povrchu každého kusu. Detekuje shnilé kusy, cizorodá tělesa a vady, jako je například přezrálost nebo nezralost produktu. Eliminuje lidskou chybu a zaručuje, že se do šťávy dostanou jen ty nejlepší kusy. Jablka lisujeme v ovocnářství Mezice za studena, bez použití enzymů zvyšujících výtěžnost. Vylisovaná šťáva se nepřislazuje, neředí a nefiltruje. Koštuj mošt moravský je vhodný jako příkrm pro malé děti i těhotné ženy.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.


Nenechte si odkutálet ty nejlepší bobule...

Zadáním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.