|  Náš příběh

Náš příběh

Jsme Wine selection a vybíráme to nejlepší z vín. Společně s restauracemi a hotely podporujeme růst malých českých vinařů, kteří dávají do své práce i kus srdce. Kouzlo moravského vína znají šéfkuchaři všech Michelinských restaurací v České republice. A nejen oni.

Kdo stojí
za Wine selection?

Hlavní tváří, která vás provede světem moravského vína, je Jana. Děvče s rodnými kořeny na jižní Moravě. Žena, která se v gastronomii pohybovala už od dětství, když vypomáhala v rodinném podniku. Víno, zpěv a dobré jídlo jí koluje v žilách, proto se rozhodla kapku jižní Moravy přivézt lidem do všech koutů republiky.

"Zavřete oči a ochutnejte výběr toho nejlepšího z našich moravských svahů. Ucítíte chuť šťavnatých bobulí, hřejivé letní slunce, teplý vánek i vůni zralého ovoce a květin. Tož na zdraví"

Zatočte, přivoňte, ochutnejte

Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy. Vápencové kopečky nabízí fenomenální ryzlink vlašský i rýnský. Sauvignonu se nejlépe daří na štěrkovém podloží. A dokonalé moravské chardonnay vypěstujete na vápnitém štěrku s jílem a pískem, který připomíná francouzské Bordeaux. Vybíráme si takové odrůdy, které jsou pro naše podmínky typické. A spolupracujeme s vinaři, kteří dokáží z těchto bobulí vymáčknout skutečně to nejlepší.

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!


Nenechte si odkutálet ty nejlepší bobule...

Zadáním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.