|  Služby

Selektujeme
to nejlepší

Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy. Vápencové kopečky nabízí fenomenální Ryzlink vlašský i rýnský. Sauvignonu se nejlépe daří na štěrkovém podloží. A dokonalé moravské Chardonnay vypěstujete na vápnitém štěrku s jílem a pískem, který připomíná francouzské Bordeaux. Vybíráme si takové odrůdy, které jsou pro naše podmínky typické. A spolupracujeme s vinaři, kteří dokáží z těchto bobulí vymáčknout skutečně to nejlepší.

Víno​​​ pro šičkovou gastronomii​​​​

Pro podniky v gastronomii

Sestavíme vinnou kartu na míru vašemu podniku, proškolíme personál a dodáme vám do vaší restaurace či hotelu to nejlepší moravské víno, jaké jste kdy měli možnost ochutnat. Na výběru si dáváme záležet, takže víme, že budete spokojeni vy i vaši zákazníci.

Jen si přiťuknout a ochutnat

Pro firmy a její zaměstnance

Jeden doušek vína promění obyčejné posezení v chuťový zážitek. Uspořádáme degustaci pro celou vaši firemní partu nebo zorganizujeme rovnou celý výlet do těch nejlepších sklepů na jižní Moravě. A víno nejvíce lahodící vašim chuťovým pohárkům polepíme firemní etiketou nebo dárkově zabalíme, aby si i vaši klienti přišli na své.

Víno​​​ pro váš velký den

Svatby a soukromé akce

Svatební den je jediný den v životě, který by měl být pro všechny zúčastněné ojedinělý a nezapomenutelný zážitek. Cítíme proto za doporučení vín velkou zodpovědnost. Pomůžeme vám s výběrem vína na tento velký den. Výběr budete mít se soukromou ochutnávkou, na které vybereme společnými silami a našim doporučením vína, která budou provázet celý tento den.

Víno bez obalu

O co jde? S „našimi Moraváky“ jsme se domluvili, že nám dodají víno balené v bag in boxu. Nemusejí ho tak stáčet do lahví, korkovat ho, ani přelepovat etiketou, což je celkem drahé a cenu vína to nakonec dost zvedne. Místo toho k nám přijedete a my vám natočíme víno do vlastní nebo námi zálohované skleněné nádoby. Získáte tak výběrové víno za velmi sympatickou cenu, podpoříte mladá moravská vinařství a ještě navíc uděláte něco pro životní prostředí. 

Víno vznikající výjimečným přístupem

Vybíráme si takové odrůdy, které jsou pro naše podmínky typické. A spolupracujeme s vinaři, kteří dokáží z těchto bobulí vymáčknout skutečně to nejlepší. Jste vinařství, které nabízí jedinečné víno a rádi byste s námi navázali spolupráci? 
Napište nám.

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!