|  Služby |  Svatby a akce

Nabízíme výběr kvalitního vína pro svatební den nebo jinou společenoskou akci. Osobně nebo online se s vámi rádi setkáme, vyslechneme vaše přání a uspořádáme soukromou ochutnávku, při níž společně vybereme vína podle našeho doporučení, která zaručí zážitek pro všechny zúčastněné. Chceme, aby každý zákazník na událost rád vzpomínal, a proto pečlivě volíme vhodná vína pro každou příležitost. Cítíme proto za doporučení vín velkou zodpovědnost.

Služba šitá na míru?

Nabízíme vám službu šitou na míru, která zahrnuje kompletní výběr vín a další možnosti jako vlastní etikety, řízenou degustaci či dokonce zdarma doručení vína. Vždy se snažíme vyhovět vašim individuálním požadavkům.

Od čeho se odvíjí cena?

Doporučení a seznámení se s vámi je zdarma. Cena se dále odvíjí např. od množství poptávaného vína, případně pokud si zvolíte i vlastní etikety a potisky, k ceně se připočtou i náklady na ně. Doručení vín už máte zdarma.

Jaký máme přístup?

Preferujeme osobní přístup, který nám umožňuje vybrat pro váš velký den to nejlepší víno. Jako reference nám slouží jedny z nejlepších restaurací v ČR, do kterých dodáváme vybraná vína z celé Moravy.

Kompletní výběr vín

Dobré víno je neoddělitelnou součástí každé oslavy.

  1. Sejdeme se s vámi na ochutnávce před vaší oslavou
  2. Napárujeme vám vína k slavnostnímu menu a rautovému pohoštění
  3. Poradíme vám s množstvím, aby vám moc nezůstalo nebo nechybělo
  4. Nabídneme vám vrácení nespotřebovaného vína

Vlastní potisky
a dárkové balení

Luxusní víno jako dárkový předmět potěší každého milovníka kvalitního jídla a pití. O to více, když je efektně zabalené. Lahve potiskneme ve vašem slavnostním vizuálu a ve stejném vzhledu připravíme i krabičky a dárkové tašky. Cena jedné etikety se pohybuje obvykle cca kolem 20 Kč, cena se však může měnit v závislosti na požadavcích. Nemusíte končit pouze u etiket, variant je hodně a každý chce něco jiného (medaile, etikety aj.). Snažíme se vždy ušít vše na míru vašim potřebám.

Řízená i neřízená degustace

Pokud hledáte způsob, jak potěšit svou rodinu a přátele a udělat tak váš den ještě o něco více nezapomenutelný, můžeme nabídnout neodolatelnou zážitkovou degustaci vín. Pořádáme řízené i neřízené degustace, které zpestří každou událost. Představíme vám vynikající moravské víno, jak ho ještě neznáte. 

Doručení

Vybraná vína vám rádi zavezeme na místo vaší oslavy bez poplatku. Snažíme se vám co nejvíce ulehčit organizaci vašeho důležitého dne a zajistit, aby se vaši hosté cítili co nejpohodlněji.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.


Nenechte si odkutálet ty nejlepší bobule...

Zadáním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.