|  Služby |  Pro firmy

"Važíme si každého zákazníka a je nám jasné, že každý člověk je velký individualista na svoje požadavky. Někdo by rád strávil na Moravě 4 dny se dvěmi degustacemi u vinaře v soukromí penzionu anebo sklepě. Jiný zase preferuje hotelové ubytování s Wellness, snídaní a kompletním programem včetně zajištění taxi. Snažíme se proto navrhnout výlet anebo teambuilding na klíč Vašemu přání. Stačí si sepsat všechna přání a finanční rozpočet a my už vše zařídíme za vás. Když dovolená, tak se vším všudy..."

Řízené i neřízené degustace

Blýskněte se se svými firemními akcemi a večírky. Pořádáme řízené i neřízené degustace, které zpestří každou událost. Představíme vám vynikající moravské víno, jak ho ještě neznáte.

Organizace teambuildingů a firemních akcí

Dobré víno sbližuje zaměstnance i upevňuje obchodní partnerství. Vyslovte své přání a my vám zorganizujeme celý pobyt na jižní Moravě – od ubytování a dopravy až po kompletní plán nabitý aktivitami. Wellness, degustace ve vinných sklípcích i výlety za dobrým jídlem. Tohle je teambuilding jako víno!

Vlastní potisky a dárkové balení

Luxusní víno jako dárkový předmět potěší každého milovníka kvalitního jídla a pití. O to více, když je efektně zabalené. Lahve potiskneme ve vašem firemním vizuálu a ve stejném vzhledu připravíme i krabičky a dárkové tašky.

Zvýhodněné sety

Je víno ve vaší firmě jedním z dárkových předmětů, kterými obdarováváte své klienty? Pro tyto účely nabízíme přímo sety vybraných vín za zvýhodněnou cenu.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.


Nenechte si odkutálet ty nejlepší bobule...

Zadáním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.