|  Služby |  Gastro

Dodáváme pro hotely a restaurace

Podtrhněte chuť jídla. Správná volba vína ovlivňuje celý gastronomický zážitek zákazníka. Vystřelte ho až do astronomických výšin! Dodáváme výhradně moravská vína dle vašeho vlastního výběru nebo na základě sestavené vinné karty.

Vinná karta
na míru

Jaké víno nejlépe doplní hovězí bourguignon, punkevního pstruha nebo čokoládový dortík? A po jakých tónech a chutích v lahvi touží právě vaši zákazníci? Sestavujeme vinnou kartu restauracím na míru. Nejen všechny české Michelinské restaurace mají jasno. A co vy?

Školení personálu

Koštýře do rukou! Proškolený personál přesně ví, jaké víno zákazníkovi nabídnout, aby mu chuťové pohárky tančily blahem. 
S vybranými víny můžeme seznámit personál nejen v prostorách vaší restaurace. Organizujeme také výlety za samotnými vinaři a pozadím celé výroby na jižní Moravě.

Doručení

Osobně dodáváme víno dle sestavené vinné karty i vašich osobních preferencí v jakémkoliv množství. Neohlášené závozy v době oběda nečekejte – objednávky doručujeme v čase a na místo, které si sami určíte.

O Wine selection

Vína s přívlastkem jedinečnosti

Víno z Moravy

Jsme jediná firma na trhu, která je zaměřena pouze na moravská vína. Specializujeme se pouze na vinaře, kteří nejsou běžně dostupní v retailu a u jiných velkoobchodních společností.

Exkluzivita a péče

Zaručujeme exklusivitu dodávek pro restaurace v daném okolí. Máme v portfoliu pouze vinaře, kteří se zaměřují na odrůdy podléhající jejich terroir. 
Na prvním místě je pro nás kvalita.
 

Služby na míru

Celý život se pohybujeme v gastru, proškolíme tedy váš personál lidsky, prakticky a zábavně. Našim zákazníkům nasloucháme. Nejsme jeden z mnoha velkoobchodů. Jsme Wine selection!

E-shop

Víno na pár kliků

Pomůžeme vám s výběrem a pošleme až k vám domů. Nevšední víno, které zraje jen na několika svazích jižní Moravy se tak rázem může objevit u vás doma.

Vše máme skladem a odesíláme do 48 hodin. Dovoz zdarma již od jednoho kartonu.


Nenechte si odkutálet ty nejlepší bobule...

Zadáním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.