...selektujeme z vín to nejlepší
NOVÝ E-SHOP 1. 4. 2021
Objednejte si domů z našeho NOVÉHO E-shopu!

Wine selection již delší dobu přinášel unikátní vína do předních českých restaurací a hotelů, kde jste se s...
Více zde
dolů

WINE SELECTION

Nabídka nevšedních moravských vín 

Wine selection zastupuje pečlivě vybraná, malá, často rodinná vinařství.
Většinou jde o mladé moravské vinaře, kteří svoji prací žijí. S pokorou a respektem rozvíjejí vinařskou tradici svých předků, ale nebojí se ji obohacovat o nápady a poznatky, které si přivezli ze stáží a studia vinařství v zahraničí. To vše se pak projevuje v mimořádné kvalitě a inovativnosti jejich vín.

Wine selection již delší dobu přináší tato unikátní vína do předních českých restaurací a hotelů, aby se s nimi mohla seznámit co nejširší skupina českých i zahraničních hostů. Velmi si ceníme toho, že naši partneři, tedy restaurace a hotely, vzaly myšlenku podpory mladých moravských vinařů za svou.
Za to jim patří náš obdiv a dík.

Za Wine selection Jana Felkl

"Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní..."


E-SHOP

Naše služby

Wine selection spolupracuje s provozy a privátní klientelou,
která touží po nevšedních zážitcích a nebojí se experimentovat

Wine selection vám ušije přímo na míru řízenou i neřízenou degustaci, nasnoubí degustační menu či celý jídelní lístek s víny. Nasměruje váš personál, tak abych si našel ve své profesi gastronomie oblibu a zábavu. Procestuje s vámi srdce jihu Moravy jak v rámci proškolení, tak i zábavy.  Dále vám na přání připravíme dárkové balení vína spolu s vaší unikátní etiketou a vytvoříme luxusní dárkové kolekce na míru. 

Sestavíme Vinnou kartu na míru

Nasnoubíme degustační menu či celý jídelní lístek s vybranými víny a pomůžeme s výběrem vín tak, aby byla přínosem pro Váš provoz. Nevíte si s výběrem vín rady? Nabízíme celoroční externí sommelierství.

Provedeme Vyškolení personálu

Nasměruje váš personál tak, aby si našel ve své profesi gastronomie oblibu a zábavu. V rámci školení nabízíme i cesty za konkrétními vinařstvími a vzdělávání se v rámci team buildingu.

Zorganizujeme Řízenou degustaci

Wine selection vám ušije přímo na míru řízenou i neřízenou degustaci. Zpestříme Vaši rodinnou anebo firemní oslavu vinnou eskortou v podobě ochutnávky až do domu. Připravíme pro vás prodloužený víkend po vinařstvích jižní moravy.

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Kontaktujte nás

Reference

Naše vína jste již mohli, nebo můžete ochutnat v těchto provozovnách...