...selektujeme z vín to nejlepší
ROZVOZ VÍNA 14. 10. 2020
Chcete si objednat kvalitní moravské víno až k vám domů?

Napište nám na: email@objednavky.cz o jaká vína máte zájem, uveďte kontaktní údaje a adresu na kterou má být víno doručeno. My Vám objednávku následně...
Více zde
dolů

WINE SELECTION

Nabídka nevšedních moravských vín 

Wine selection zastupuje pečlivě vybraná, malá, často rodinná vinařství.
Většinou jde o mladé moravské vinaře, kteří svoji prací žijí. S pokorou a respektem rozvíjejí vinařskou tradici svých předků, ale nebojí se ji obohacovat o nápady a poznatky, které si přivezli ze stáží a studia vinařství v zahraničí. To vše se pak projevuje v mimořádné kvalitě a inovativnosti jejich vín.

Wine selection již delší dobu přináší tato unikátní vína do předních českých restaurací a hotelů, aby se s nimi mohla seznámit co nejširší skupina českých i zahraničních hostů. Velmi si ceníme toho, že naši partneři, tedy restaurace a hotely, vzaly myšlenku podpory mladých moravských vinařů za svou.
Za to jim patří náš obdiv a dík.

Za Wine selection Jana Felkl

"Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní..."

Naše služby

Wine selection spolupracuje s provozy a privátní klientelou,
která touží po nevšedních zážitcích a nebojí se experimentovat

Wine selection vám ušije přímo na míru řízenou i neřízenou degustaci, nasnoubí degustační menu či celý jídelní lístek s víny. Nasměruje váš personál, tak abych si našel ve své profesi gastronomie oblibu a zábavu. Procestuje s vámi srdce jihu Moravy jak v rámci proškolení, tak i zábavy.  Dále vám na přání připravíme dárkové balení vína spolu s vaší unikátní etiketou a vytvoříme luxusní dárkové kolekce na míru. 

Sestavíme Vinnou kartu na mírů

Nasnoubíme degustační menu či celý jídelní lístek s vybranými víny a pomůžeme s výběrem vín tak, aby byla přínosem pro Váš provoz. Nevíte si s výběrem vín rady? Nabízíme celoroční externí sommelierství.

Provedeme Vyškolení personálu

Nasměruje váš personál tak, aby si našel ve své profesi gastronomie oblibu a zábavu. V rámci školení nabízíme i cesty za konkrétními vinařstvími a vzdělávání se v rámci team buildingu.

Zorganizujeme Řízenou degustaci

Wine selection vám ušije přímo na míru řízenou i neřízenou degustaci. Zpestříme Vaši rodinnou anebo firemní oslavu vinnou eskortou v podobě ochutnávky až do domu. Připravíme pro vás prodloužený víkend po vinařstvích jižní moravy.

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Kontaktujte nás

Reference

Naše vína jste již mohli, nebo můžete ochutnat v těchto provozovnách...